Kontakta oss

Har du frågor eller funderingar är du varmt välkommen att kontakta oss. Våra lokala kundcenter och säljkontor finns runt om i Sverige med representanter som gärna hjälper dig.

Flaggor med Layhers logga

VÄXEL: 08 590 955 00

Layher AB

Box 2015 194 02
Upplands Väsby

556277-3126

info@layher.se

Kundcenter ÖST

Öppettider: 07-16
Hästhagsvägen 6
194 52 Upplands Väsby

08-590 955 00
Depån har tillfälligt stängt den 4-5 mars på grund av inventering.

Kundcenter Väst

Öppettider: 07-16
Vagnmakaregatan 1 D
415 72 Göteborg

031-65 52 50 Bild på adressen för Layher väst

Kundcenter Nord

Öppettider: 07-16
Kyrkogårdsvägen 40
934 32 Kåge

0910-392 00
Depån har tillfälligt stängt den 4-5 mars på grund av inventering.

Försäljning

Torbjörn Lexander

Torbjörn Lexander

Försäljningschef

08 590 955 71

torbjorn.lexander@layher.se

Kalle Almen

Kalle Almén

Säljare distrikt Syd

08 590 955 19

0709 13 29 04

kalle.almen@layher.se

Rami Kurdali

Säljare distrikt Väst

031 65 52 55

0709 13 29 10

rami.kurdali@layher.se

Magnus Strindberg

Magnus Strindberg

Säljare distrikt Öst

08 590 955 41

0709 13 29 02

magnus.strindberg@layher.se

Magnus Larsen

Magnus Larsen

Säljare distrikt Nord

08 590 955 62

0709 13 29 09

magnus.larsen@layher.se

Niklas Björnhöfde

Niklas Björnhöfde

Säljare distrikt Mellersta

08 590 955 78

0709 13 29 11

niklas.bjornhofde@layher.se

Pollyanna Åkesson

Orderkoordinator

08 590 955 12

Polly.akesson@layher.se

Kim Edstrand

Kim Edstrand

Orderkoordinator

08 590 955 70

kim.edstrand@layher.se

Lager och logistik

Peter Wahlström

Peter Wahlström

Lager- och Logistikchef

08 590 955 06

peter.wahlstrom@layher.se

Bengt Ivars

Inköpskoordinator

08 590 955 15

bengt.ivars@layher.se

Patric Mattsson

Depåansvarig Upplands Väsby

08 590 955 75

patric.mattsson@layher.se

Viktor Bergqvist

Viktor Bergqvist

Lagerarbetare Upplands Väsby

08 590 955 73

viktor.bergqvist@layher.se

Mia Milosevic

Lagerarbetare Upplands Väsby

08 590 955 07

mia.milosevic@layher.se

Patrik Hellqvist

Lagerarbetare Partille

031- 65 52 52

patrik.hellqvist@layher.se

Eric Serbassi

Depåansvarig Kåge

0910 177 30

0709 13 29 12

eric.serbassi@layher.se

Teknisk support

Per Hammar

Per Hammar

Teknisk chef

08 590 955 09

per.hammar@layher.se

Peter Larson

Teknisk samordnare

08 590 955 72

peter.larson@layher.se

Fredrik Wik

Senior Projektingenjör

08 590 955 60

fredrik.wik@layher.se

Camilla Borghi

Projektingenjör Väderskydd

08 590 955 03

camilla.borghi@layher.se

Simone Tironi

Projektingenjör

08 590 955 05

simone.tironi@layher.se

Joel Sandberg

Joel Sandberg

Beräkningsingenjör

joel.sandberg@layher.se

Cristian Sabau

Senior Projektingenjör Bygg & Anläggning

08 590 955 79

cristian.sabau@layher.se

Mohammed Al-Baldawi

Projektingenjör Bygg & Anläggning

08-590 955 00

mohammed.al-baldawi@layher.se

Bygg och anläggning

Cristian Sabau

Senior Projektingenjör Bygg & Anläggning

08 590 955 79

cristian.sabau@layher.se

Mohammed Al-Baldawi

Projektingenjör Bygg & Anläggning

08-590 955 00

mohammed.al-baldawi@layher.se

Jacob Guerrero

Affärsansvarig Bygg & Anläggning

08 590 955 04

jacob.guerrero@layher.se

Kristofer Lidberg

Kristofer Lidberg

Affärsutvecklingschef Bygg & Anläggning

08 590 955 08

kristofer.lidberg@layher.se

Administration

Patrik Bergström

Patrik Bergström

Ekonomichef

08 590 955 13

patrik.bergstrom@layher.se

Milanka Jurjevic

Föräldraledig

milanka.jurjevic@layher.se

Nadja Kan

Nadja Kan

Kundreskontra

08-590 955 18

nadja.kan@layher.se

Sara Vahlby

Receptionist

08 590 955 00

sara.vahlby@layher.se

Jannica Stawbrink

Jannica Stawbrink

HR-chef

08 590 955 11

jannica.stawbrink@layher.se

Eva Kulicka

Redovisningsekonom

08-590 955 17

eva.kulicka@layher.se

Kontaktformulär

*” anger obligatoriska fält

Namn*